سرویس اندازه گیری سایز بدن

اندازه گیری دقیق سایز تنها با بارگذاری دو تصویر

سرویس اندازه گیری سایز بدن

اندازه گیری دقیق سایز

اندازه‌گیری کاملا صحیح و با دقت بسیار بالا بر پایه الگوریتم‌های پیشرفته هوش مصنوعی شاکو، رضایت مشتریان شما را به صورت کامل جلب می کند و مشکل عدم تناسب سایز لباس به طور کامل و برای همیشه برطرف خواهد شد. پس از این مشتریانتان با اطمینان بیشتری از فروشگاه آنلاین شما خرید می کنند و بی تردید در خرید های بعدی نیز شما را به خاطر خواهند سپرد.

کاربری آسان

تنها با بارگذاری دو تصویر تمام قد اندازه گیری سایز لباس خود را با دقت بسیار بالا در اختیار خواهید داشت. شاکو با ارائه دسترسی آسان و محیطی کاربر پسند تجربه ای متفاوت و در عین حال بسیار دقیق را برای کاربران فراهم خواهد نمود.

ارائه سایز دقیق و بخصوص هر کاربر

بر اساس اندازه و حالت بدنی بخصوص هر فرد، شاکو توصیه های شخصی سازی شده و منحصر به هر کاربر را فراهم می کند تا دقیقا پاسخ گوی نیاز آنها باشد. با در نظر گرفتن فرم خاص بدن افراد در اندازه گیری و تعیین سایز، لباس انتخابی کاربر به زیبایی هر چه بیشتر بر تن قرار خواهد گرفت. بی شک این موضوع رضایت مشتری را به میزان بسیار قابل ملاحظه ای افزایش دارد و در ایجاد تجربه ی خرید موفق نقش موثری خواهد داشت.

یکپارچه سازی سایز در برندهای مختلف

حتما تا بحال برایتان پیش آمده لباس هایی با سایز مشابه از برندهای مختلف را بررسی کنید و از تفاوت در سایزبندی برندها متعجب شوید. دیگر جای نگرانی نیست. شاکو مشکل تفاوت سایزبندی در برندهای مختلف را برای همیشه برطرف کرده و با ارائه ی اندازه گیری استاندارد به شما کمک می کند سایز دقیق منحصر به خودتان را در برند دلخواهتان پیدا کنید.

اندازه گیری دقیق سایز بدن

1مقابل دوربین بایستید و یک تصویر از رو به رو تهیه کنید
2مقابل دوربین بایستید و یک تصویر از بغل تهیه کنید
3قد خود را وارد کنید
4اندازه گیری دقیق شما آماده است

کجا از شاکو استفاده می‌شود؟

مد و فشنکسب و کار آنلاین

دریافت اپلیکیشن

اپلیکیشن شاکو در فروشگاه های زیر موجود می باشد.

چرا شاکو؟

بهبود رضایت مشتری

با ارائه دقیق ترین سرویس اندازه گیری سایز و سرویس جستجوی تصویری لباس، تجربه ای به مراتب بهتر و لذت بخش تر از خرید آنلاین را در اختیار مشتریان خود قرار دهید و وفاداری آنها را به خودتان تضمین کنید.

صرفه‌جویی در زمان و هزینه

با ارائه دسته بندی شده داده های تصویری دلخواه مشتریانتان ، در کمترین زمان بهترین نتیجه مورد انتظار از خرید آنلاین را برای آنها فراهم کنید.

پیشرو و به روز بودن

با استفاده کارآمد از فناوری های نوین در زمینه ی هوش مصنوعی از رقبای خود سبقت بگیرید و در بازاربی نهایت گسترده ی مد و پوشاک متمایز باشید.