جستجوی تصویری لباس

با جستجوی تصویری لباس شاکو جستجو در دنیای مد را به تجربه ای ساده و لذت بخش تبدیل کنید .

جستجوی تصویری لباس
به زودی

جستجوی تصویری بسیار آسان لباس

با جستجوی تصویری لباس شاکو جستجو در دنیای مد را به تجربه ای ساده و لذت بخش تبدیل کنید . استایل دلخواهتان را از تمام برندهای مطرح دنیا تنها با یک کلیک بررسی کنید. زارا، گوچی، شنل، دالچی اند گابانا… درمیان تمام برندها به صورت همزمان به جستجو و مقایسه بپردازید و بهترین انتخاب را داشته باشید. برای استفاده از این قابلیت، تنها کافیست یک تصویر از لباس مورد نظر خود تهیه نموده و در اپلیکیشن بارگذاری کنید. همچنین در مواقعی اتفاق می‌افتد که لباس فرد (خاصی) معروفی نظر شما را بسیار به خود می کند. در این شرایط تنها با بارگذاری یک تصویر، تمام نمونه‌های مشابه لباس مورد نظر را از سراسر فروشگاه‌های آنلاین در اختیار خواهید داشت.

ارائه استایل‌های مشابه و قابل جایگزینی

با جستجوی تصویری لباس شاکو طیف گسترده‌ای از قابلیت ها را باهم تجربه کنید. شاکو با ارائه استایل‌های مشابه و قابل جایگزینی در کنار محصول مورد جستجوی شما، به شما این امکان را می‌دهد آپشن‌های مختلف را کنار هم امتحان کنید و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

ارائه اطلاعات کامل محصول

اطلاعات کامل و جامع مربوط به لباس دلخواهتان را با شاکو به آسانی در اختیار داشته باشید. برند، قیمت، جنس متریال و همچنین موجود بودن. همه را از برندها و فروشگاه‌های مختلف بررسی نموده و با خیالی آسوده مقایسه نمایید. سرویس جستجوی تصویری لباس شاکو دسترسی شما را به تمام اطلاعاتی که برای خرید لباس لازم دارید فراهم خواهد کرد.

همراه با ترندهای روز دنیای مد

با شاکو نبض دنیای مد را در دستانتان بگیرید. جدید ترین استایل ها و طرح های مد روز دنیا را در کمد لباس خود جای دهید و لباسی که واقعا دوست دارید را بر تن کنید.

کجا از شاکو استفاده می‌شود؟

مد و فشنکسب و کار آنلاین

دریافت اپلیکیشن

اپلیکیشن شاکو در فروشگاه های زیر موجود می باشد.

چرا شاکو؟

بهبود رضایت مشتری

با ارائه دقیق ترین سرویس اندازه گیری سایز و سرویس جستجوی تصویری لباس، تجربه ای به مراتب بهتر و لذت بخش تر از خرید آنلاین را در اختیار مشتریان خود قرار دهید و وفاداری آنها را به خودتان تضمین کنید.

صرفه‌جویی در زمان و هزینه

با ارائه دسته بندی شده داده های تصویری دلخواه مشتریانتان ، در کمترین زمان بهترین نتیجه مورد انتظار از خرید آنلاین را برای آنها فراهم کنید.

پیشرو و به روز بودن

با استفاده کارآمد از فناوری های نوین در زمینه ی هوش مصنوعی از رقبای خود سبقت بگیرید و در بازاربی نهایت گسترده ی مد و پوشاک متمایز باشید.