شاکو

استایل دلخواهت رو به سادگی و در کمترین زمان ممکن با شاکو پیدا کن.

Visual Clothes Search

اندازه گیری سایز بدن

شاکو به شما کمک می کند سایز دقیق بدن خود را تنها با ارسال دو تصویر پیدا کنید. از این پس خرید آنلاین را با اطمینان بسیار بیشترو بدون نگرانی ازعدم تناسب سایز لباس تجربه خواهید کرد.

BODY Measurement

آخرین اخبار

body measurement service, AI size measurement service, AI fashion , online shopping
قدرت سرویس اندازه‌گیری سایز لباس بر پایه هوش مصنوعی: تجربه جدید در خرید آنلاین لباس

در این مقاله با هم به جدیدترین دستاورد تکنولوژی که آینده صنعت مد و پوشاک را رقم خواهد زد، می‌پردازیم و با سرویس اندازه‌گیری لباس بر پایه هوش مصنوعی آشنا می‌شویم. چگونه این رویکرد نوین دنیای فناوری آینده خرید آنلاین لباس را تغییر خواهد داد؟ آینده کسب و کار آنلاین از این پس چگونه خواهد بود؟ آیا دستاوردهای این فناوری تنها محدود به خرید آنلاین خواهد بود؟ بی تردید کاربران اینترنت از این پس خرید آنلاین را به صورت هوشمندتر و دقیق‌تری تجربه خواهند کرد. همچنین این تکنولوژی در انتخاب استایل دلخواهتان نیز به کمک شما می‌آید. به ما بپیوندید تا با هم به این موضوع که آینده دنیای مد و کسب و کار آنلاین را تحت نفوذ خود نگاه داشته است، بپردازیم.

دریافت اپلیکیشن

اپلیکیشن شاکو در فروشگاه های زیر موجود می باشد.

چرا شاکو؟

بهبود رضایت مشتری

با ارائه دقیق ترین سرویس اندازه گیری سایز و سرویس جستجوی تصویری لباس، تجربه ای به مراتب بهتر و لذت بخش تر از خرید آنلاین را در اختیار مشتریان خود قرار دهید و وفاداری آنها را به خودتان تضمین کنید.

صرفه‌جویی در زمان و هزینه

با ارائه دسته بندی شده داده های تصویری دلخواه مشتریانتان ، در کمترین زمان بهترین نتیجه مورد انتظار از خرید آنلاین را برای آنها فراهم کنید.

پیشرو و به روز بودن

با استفاده کارآمد از فناوری های نوین در زمینه ی هوش مصنوعی از رقبای خود سبقت بگیرید و در بازاربی نهایت گسترده ی مد و پوشاک متمایز باشید.